hoseyn
08 دی 1401 - 13:51

جزئیات زمان برگزاری بزرگداشت حماسه ۹ دی در گچساران

فرماندار گچساران گفت: بزرگداشت روز ۹ دی در مصلای این شهرستان با حضور اقشار مختلف، ادارات و نهادها برگزار می شود.

به گزازش خبرگزازی فارس از گچساران روانبخش دیهیم خوب در جمع خبرنگاران اظهار کرد: حماسه ۹ دی ماه و حضورمردم ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی آن روز نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زریّن دیگری را در تاریخ رقم زد.

وی بیان کرد:حماسه 9 دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین و انقلاب آنها بایستد در برابرتمام دنیا خواهند ایستاد‌.

فرماندار گچساران تصریح کرد: روز نهم دی ماه در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز "بصیرت" تبدیل به یوم الله و ماندگار شد.

دیهیم خوب عنوان کرد: در این روز ماندگار و تاریخی ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، حماسه ای دیگر آفرید و دشمنان خدا و دینش را مأیوس و ناامید ساخت.

وی گفت: این روز بزرگ در واقع، روز نه گفتن ملت ایران به سران فتنه و آری گفتن به نظام اسلامی و بیعت مجدد مردم با آرمان های والای بنیانگذار انقلاب و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی است. 

فرماندار گچساران خاطرنشان کرد: مردم در این روز، تیر خلاص را به سران فتنه شلیک و پشت پیکر نامبارک فتنه را به خاک زدند.

دیهیم خوب بیان کرد: مراسم بزرگداشت ۹ دی ماه روز جمعه در مصلای گچساران ساعت ۱۰ صبح با حضور اقشار مختلف مردم، ادارات و نهادها برگزار می شود.

وی با اشاره به سخنرانی حجت الاسلام مظاهری از استان فارس در مراسم ۹ دی گچساران افزود: مردم انقلابی گچساران با حضور گسترده و با شکوه خود در بزرگداشت ۹ دی بار دیگر برگ زرینی در افتخارات ماندگار این شهرستان رقم خواهند زد.

انتهای پیام/ ۸۲۰۳۳

منبع: فارس
شناسه خبر: 942117