hoseyn
21 اسفند 1401 - 17:19

بانک‌ها به کمک بنگاه‌های اقتصادی در کهگیلویه و بویراحمد بیایند

مدیرکل حوزه سرمایه گذاری استانداری کهگیلویه و بویراحمد بر لزوم همکاری بانکها با واحدهای اقتصادی تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، محسن ضامن‌فر در بیست و هشتمین کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید گفت: تمام مصوبات کارگروه‌ رفع موانع تولید استان‌ لازم‌ الاجرا است و بانک ها نباید در پرداخت تسهیلات تا پایان سال تعلل کنند.

مدیرکل سرمایه‌گذاری استانداری کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به دنبال ایجاد رونق و حل مشکلات واحدهای تولیدی در سریع ترین زمان و در چارچوب قانون است. 

وی گفت: بانک های عامل باید با در نظر گرفتن رعایت حال سرمایه گذاران  د پایان سال تهسیلات سرمایه گزاری و تنفس در پرداخت تسهیلات را طبق قانون اجرا کنند. 

رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان در این جلسه گفت:گلخانه گوجه، پمپاژ آب، گردشگری(در دست اجرا) آب آشامیدنی بسته بندی شده (در دست اجرا) گل شاخه بریده، گل رز و شاخه بریده دیوار پوش پی وی سی ( غیر فعال)طرح هایی هستند که نیازمند تسهیلات و یا تنفس تسهیلات هستند.

کریم روزبهان افزود: بانک های ملی، پست بانک، تجارت و کشاورزی از بانک های عاملی هستندکه میطلبد در تسهیلات پرداختی و بدهی ها همکاری لازم را داشته باشند. 

در این جلسه همکاری لازم با طرح های مطرح شده مصوب، و بانک ها موظف شدند که تا پایان سال تسهیلات معوق را پرداخت و طرح هایی که نیاز به تنفس در پرداخت معوقات خود دارد نیز همکاری شد.

انتهای پیام/۸۲۰۲۴

منبع: فارس
شناسه خبر: 1088921